Specjalista ds. sprzedaży

Nr referencyjny: 03/08/2017

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy 25 czasopis branżowych, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje, inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących podjąć pracę w DZIALE

SPRZEDAŻY PRODUKTÓW na stanowisku:

Zadania:
- pozyskiwanie uczestników konferencji, seminariów i szkoleń organizowanych celem doskonalenia zawodowego specjalistów różnych branż,
- sprzedaż fachowych publikacji książkowych adresowanych m.in. do stomatologów, lekarzy weterynarii, rehabilitantów oraz specjalistów z branż technologicznych,
- sprzedaż produktów multimedialnych,
- sprzedaż prenumerat czasopism specjalistycznych.

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt ze ściśle wyselekcjonowaną grupą docelową,
- wysyłka ofert drogą elektroniczną,
- ewidencjonowanie zamówień w systemie CRM,
- monitoring należności,
- raportowanie bieżących wyników pracy.

Czego oczekujemy:
- komunikatywności i pozytywnego nastawienia do ludzi,
- umiejętności zastosowania odpowiedniej argumentacji w rozmowie z klientem,
- zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów,
- chęci rozwoju,

Oferujemy:
- pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych,
- umowę o pracę,
- prywatną opiekę medyczną LUX MED,
- szkolenie produktowe, szkolenie z CRM,
- udział w ciekawych przedsięwzięciach branżowych,
- możliwość wykonywania satysfakcjonującej pracy niezależnie od wieku, wykształcenia oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@elamed.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Skontaktuj się z nami

Dział Personalny

tel 032 788 51 86
fax 32 203 93 56

Współpraca
Przyjazna Rekrutacja